Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés, de nem az a durva...

Hasmenés, de nem az a durva fajta. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tápszeres a babám, 3 hónapos múlt. És tegnap óta hasmenése van. Hívtam az ügyeletet, elmondtam a tüneteket, mondták, hogy nem kell még bevinni. Mert csak maszatolások vannak, nem konkrét nagy mennyiségű széklet. De ez mitől lehet? Éjszaka volt egy nagy adag, de amúgy tényleg csak minimális.

Most kevesebbet kap enni, teáztatjuk, ennyit mondtak az ügyeleten. Meg a Normaflore-t. De azt nem mondták, mitől lehet.

Nálatok előfordult ilyen? Amúgy jó a közérzete, nincs láza, eszik rendesen.


2011. jún. 12. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fura szaga a kakijának (savanykás, erjedt)? Mert akár fogzás miatt is lehet.
2011. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A férjem szerint "De, van savanykás szaga!". Éjjel ő tette tisztába, szóval ő tudja igazán. :)

Én is gondoltam a fogára, mert iszonyatosan nyálzik, és folyton az ujjait rágcsálja. De nincs megdagadva az ínye.

Mondjuk nagyon nyalogatja a felső ajkát. Ott felül kicsit kemény neki, de ott sincs megdagadva. Nem tudom... Majd kiderül. Azért köszi a választ!

2011. jún. 12. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig akkor 99%, hogy a foga miatt lesz az egész. Adhatsz neki Smecta port nyugodtan, ha nagyon sok kakis pelusa van, akkor napi 2x fél tasakkal. Ha csak 2-3 kakis pelus van, akkor elég egyszer a fél tasak, inkább este add neki lefekvés előtt, hogy éjjel ne legyen legalább kakija.

Az, hogy nincs megdagadva az ínye, vagy nem piros, nem jelent semmit. Kisfiamnak is úgy jött ki a két első foga, hogy észre sem vettük. Az összes többi fogpárt viszont ilyen savanyú szagú, vizes, sárgás színű kaki előzte meg.

2011. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!