Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos a babóm,...

4 és fél hónapos a babóm, eddig anyatejet evett, de most úgy látszik, hogy lassacskán el akar apadni a tejem. Tejpéppel, gyümölcslevekkel, bébikajával és általam készített főzikkel milyen rendszer alapján oldhatom meg a további táplálást?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Kostolgattok már? Sajna akkor sem lehet tejalapú hami nélkül megoldani , hisz egyéves korukig napi fél liter tejalapú kaja kell:) szóval tápi mindenképp, ha a tejed elfogyott. Babám majdnem öt hós, három hete igy eszünk: reggel tápi és szopi, 11-kor üvegből lefejt anyatej, utána reszelt alma vagy sütőtök-alma, 14-kor tápi, fél 18-kor lefejt anyatej üvegből, este

Tápi. Gyümölcsből még nem eszik meg annyit hogy elég legyen kiváltani egy szopit, sem főziből. Ezeket csak úgy desszertként csipegeti. Ja, minden evés után mindkét mellem lefejem neki, igy gyüjtögetem össze az adagjait. Remélem, segitettem valamit!

2009. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én cumis üvegböl adom este az sinlac alappépet de a fözelékes cumi lyukát még ki tágitottam forró tűvel.ja és elöször csak keveset kináltam hogy hozzászokjon az új kajához a gyomrocska Ha keressésbe be írod hogy sinlac kiad több kérdést és vá.Majd párnap mulva almácskát adtam. mindig többet
2009. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még szoptatom is, de tízóraira gyümölcs kóstoltatás van, meg sinlac tápszerrel elkészítve, esetleg sinlac+tápszer+gyümölcspüré amit már megszokott gyümölccsel keverek össze.Délben szopi, délután szopi, este sinlac tápszerrel, utána leöblíti anyatejjel.Éjjel szopi.Ja, és négy hónapos múlt.
2009. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második vaok. mindezek elött cicit kap és tápszert mert nekem is kevés már a tejcsi.De ha te még idöbe vagy akkor két cicizésközött szoktatod a gyümit v. a pépet és lassan ki vált egy szopit így gyülik a tejcsi következö etetésre
2009. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. Igen kóstolgatja már a gyümiket és képes meginni egy ültő helyében egy üveg gyümilevet, imádja a sütőtökös bébiételt. Most még próbálkozok két óránkként megszoptatom, hátha nő egy kicsit a tej mennyisége!
2009. márc. 21. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!urtica urens 5 ch homeos bogyó segíthet ilyenkor gyorsan szerezz be!
2009. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megpróbálom!
2009. márc. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!