Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a kislányom de nem...

9 hónapos a kislányom de nem akar kúszni próbálja feltolni magát de nem nagyon sikerül szegénynek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha próbálkozik előbb-utóbb rá fog jönni, hogy mi a technikája. Nagyon nem kell siettetni, mert még az ehez kellő izmoknak fokozatosan erősödniük kell. De ha megtámasztod a talpát akkor egy kicsit segítesz neki, hogy könnyebben tudja magát lökni.
2009. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hintáztattam. Tedd hasra majd térdelj mögé. támaszt a tappancsait a térdedhez, és a mellkasánál emeld meg a babát, majd hintáztasd lehet tetszeni fog neki és majd akarja esetleg énekelj mellé. Zsipp-zsupp v vmi. Vagy létezik mászóhenger, a játékboltban felfújható olyan anyagból van mint az úszógumi. Bár 2500 Ft körül van nekem gyógypedagógus barátnőm nagyon dicsérte mindaddig míg a gyerkőc ki nem harapta :))
2009. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!