Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák korát a hetek, vagy a...

A babák korát a hetek, vagy a hónapok alapján számoljuk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
az elején hetekben (2-3 hónapig), aztán hónapokban. de ez nem olyan szigorú szabály
2011. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,tudom csak kíváncsi voltam mások hogy mondják!
2011. jún. 9. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb az első 2-3 hónapban mondtam hetekben a korát. Azóta hónapozok, 2 év fölött meg már évezni fogok majd. Engem pl. rettentően idegesít, hogy "31 hetes babám..." "29 hónapos..." Nem vagyok egy matek analfabéta, de utálom számolgatni, hogy akkor most mennyi idős is az a gyerek???
2011. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
három hetes koráig heteztem,aztán lett egy hónapos,utána 1,5 aztán 2 aztán 2,5 stb.most 21 hónapos,de ha megkérdezik,hogy mennyi idős,azt mondom,hogy szeptemberben lesz két éves.így jobban megértik,mint azt,hogy 21 hónapos
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiammal is és a lányommal is 6hétig sikerült heteznem, de azt valahogy hónapra át már nem ment, így átálltam a hónapos besorolásra.

36hónapig 3éves korig láttam babás oldalon [link]

ekkorra érik be egymást az alap dolgokban úgy tudom, meg válik el ki sutácska stb, nekem valami ilyesmit emlegettek. Én nemes egyszerűséggel most még 24hónapos köv hónaptól két éves, osszák be:D Ha nagyon kell számolok:D

2011. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!