Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel játszik 13 hónapos...

Mivel játszik 13 hónapos kisfiatok?

Figyelt kérdés
Mi a kedvenc játéka?
2011. jún. 8. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak 12 hónapos és 1 hetes, de azért leírom: ami világít, villog, hangot ad azokat imádja. Van egy FP kutyusa, karácsonyra kapta, és eddig nemigen érdekelte, de mostanában sokat nyomogatja, vigyorog, táncol amikor énekel a kutya :) Amit még imád, van egy autó formájú járássegítője, aminek van "csomagtartója is" -ahova rá tud ülni, és úgy meg hajtani tudja magát- Na azt imádja. Pakol a csomagtartóba, száguldozik a lakásba, és kezd rájönni, hogy ülve hogy tud közlekedni :) hátrafelé máér kiválóan megy, előre még nem mindig sikerül :) amit még nagyon szeret: menni, menni és menni. 10,5hónaposan indult el, és azóta lebeszélni sem lehet a mászkálásról. Már most mászik fel mindenre (bútorok, könyvespolc stb) :). És amit illetve akit imád, az a vizslánk, egész nap "nyomorgatná" ha hagynám :) Kapott a szülinapjára egy ilyen baba"bicajt". Most még csak ül benne, és tudom tolni, azt is szereti. De a legjobb játék az általában igazából nem játék: telefon, távkapcsoló, laptopom, apa asztali gépe, nyomtató ilyenek :) 1 másodpercre nem lehet egyedül hagyni :) s így is néha "romokban a lakás" 1 perc alatt

Te kisfiad?

2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdem,mert az én fiam is hasonló.11 hósan elindult és azóta folyamatosan megy,de a játékok nem nagyon érdeklik.Maximum a zongorájával játszik de ennyi.A seprővel,lapáttal jobban eljátszik vagy egy üres dobozzal.Azt hittem csak a fiam ilyen hogy nem játszik a játékokkal,de már több helyen olvasom hogy ebben a kórban inkább csak pakolni szeretnek meg fel-le járkálni stb...Csak az a baj hogy ha fáradt mindig baleset éri):

Próbálom lefoglalni de nagyon nehéz,és már előre izgulok ma hol töri össze magát.

2011. jún. 9. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velünk is :) én is kezdtem már aggódni, hogy nincs-e valami baj (figyelemzavar, hiperaktivitás) a fiammal, mert nagyon nagyon örökmozgó. Aztán utánanéztem, utánakérdeztem és megnyugtattak, hogy ez csak életkori sajátosság :) Nekem azért is fura, mert a legjobb barátnőm kisfia fél évvel idősebb az én manómnál és ő meg nagyon nyugis baba. Leül és eljátszogat magában nagyon sokáig. :) Az én fiam meg ennek a tök ellentéte :) -de az a kisfiú pl 15 hónaposan indult el, 11hónaposan állt fel szóval minden nagyon nyugisan kezd el:)-. Az ébrenléte számomra egy maraton :) szaladok utána :) és az is megeshet hogy a "Nem" lesz az első szava, mert ez a saját biztonsága érdekében elég gyakran hallja. Meg a "Nem szabad, veszélyes" :) jó szaladgálást!!!!
2011. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!