Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb márkájú babakocs...

Melyik a jobb márkájú babakocsi általános nézetekben? Graco vagy Pierre Cardin?

Figyelt kérdés
Mikre kell odafigyelni? Mi az ami az egyikben jó a másikban nem? Baba szempontból kérdezem, meg kényelmi szempontból.
2009. márc. 20. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Quattro Tour De Luxe van,és imádjuk.Nem volt olcsó(90000-100000 ft körül van az ára),de hordozóval együtt adták,és van hozzá (a hordozóhoz)rögzítőtalp is,amibe egy klikkel teszed a hordozót.Igaz,nem könnyű kocsi,de megbízható,stabil,széles a belseje(ez is fontos télen,amikor overál és takaró is van a babán).Az első kerék bolygósítható,és nagy bevásárló kosara van,ami lehajtható,tehát igen könnyű pakolni bele.Van hozzá textilmózes és lábzsák is.Egy kézzel,lapra csukható.Már megvettük ennek a kocsinak a "kistestvérét",az Graco Mirage névre hallgat,majd ha nagyobb lesz a baba azt fogjuk használni.Én néztem 2.kocsinak P.C.,de nem nyerte meg a tetszésem,mert nem elég széles,és a minőségétől sem estem hasra.
2009. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
a mirage plust hány hónapos kortól gondoljátok?
2009. márc. 20. 13:28
 13/16 anonim ***** válasza:

Nézz be ide, sok infót megtudhatsz:

[link]

2009. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12.54-es vagyok.Ujjszülött kortól.Sztem nagyon fogod szeretni,ha a Graco mellett döntesz.
2009. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mi Graco mirage plust vettünk csak az a bajom vele, hogy 1 nincs hozzá semmi, se lábzsák se semmi, és csak később láttam hogy a PC hez van. Kettő meg ami nagyon zavar hogy nagyon nyárias, mert pl a tetején hátul nem rögzül semmivel sem a háttámlához és igy libeg, magyarán befúj a szél szerintem. Vagy csak én érzem zavarónak?
2009. márc. 20. 15:54
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom lecseréljem e PC-re. :-(
2009. márc. 20. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!