Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 4 és fél hónapos...

Normális hogy 4 és fél hónapos lányom még mindig eszik 2x 3x éjjel?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták hogy 2-3 hónapos korban megszűnik az éjszakai etetés igénye.
2011. jún. 8. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Második lányom másfél évesen is ennyiszer kelt éjjel.
2011. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Masfel eves a kisfiam es meg o is kel 1x ejjel tejcizni, tehat ez nem igaz, hogy megszunik az ejjeli kajcsi igenye. Teljesen normalis.
2011. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos a kisfiam 2-3x még minden éjjel felkel cicizni.


A nővére 27 hónapos koráig szopizott, és addig nem aludt át egyetlen éjszakát sem.

2011. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És aki a kórházban ezt mondta, annak van gyereke? Mert a gyerekek többsége még 10-12 hónaposan is fölkel éjjel enni vagy inni.
2011. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az időben szoktattam le az éjjeli evésről, mert láttam, hogy már nem éhségből eszik.
2011. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar, leszoktatod. Ha nem, felkelsz vele :) Ennyi :) Valószínűleg nem éhezne akkor sem, ha nem enne éjjel. Érdemes figyelni, hogy mikor van az, amikor már igazából nem az éhség, hanem csak a szopizás, megnyugtatás miatt kel. Én akkor fogtam magam, és próbálkoztam cumival visszaaltatni. Pár nap alatt átállt arra, majd a cumit is elhagyta. (Az más kérdés, hogy 8 hónaposan újra kezdett éjjel kelni, de igazából 2-3 hónapos kora óta nem kér enni vagy inni éjjel.)
2011. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 és fél hónapos a lányom. 9 hetes korától átaludta az éjszakákat, múlt hét elején viszont 2-szer is ébredt és evett. Erre mondta a doktornő, hogy az még normális, ha egyszer felkel enni. De többször nem kéne neki. Így kaptunk egy másik fajta tápszert, ami kimondottan ilyen esetre van, mert jobban eltelíti a gyomrát. Azóta vagy nem ébred éjjel, vagy ha mégis, akkor is csak fél 5-5 körül.

De mondom, nekem ezt a doktornő mondta. Meg az is kérdés, hogy összesen hányszor eszik egy nap a kislányod?

2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm.. ha belegondolok, hogy amikor még 2szer cicizett éjjel szörnyűnek véltem anno. Később volt olyan időszak, amikor éjféltől miden órában cicizett, csak úgy nyugodott meg, feltehetően a foga miatt. Nekünk akkor lett vége az éjjeli ébredéseknek, amikor egy az egyben elhagytuk a cicit (14 hónaposan).
2011. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!