Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A háti hordozó vagy a Mea-tai...

A háti hordozó vagy a Mea-tai a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mei tai!

6 hetes kora óta hordozom a lányomat.Most 10 hónapos.Használtunk hordozó kendőt és mei tait.

Azért tartom sokkal jobbnak a mei tait,mert nem csak hátra tudod kötni.Nagyon kényelmes,könnyű megkötni(igaz gyakorlás kérdése,de a lányom már pl megfogja a vállamat,és a lábával megszorítja a csípőm,amíg én a pántokkal babrálok).Nagy előnye,h nincsenek benne vas merevítők stb.Nem egy ismerősöm panaszkodott,h nem kényelmes a hátihordozó.Nos a mei tainál ilyen nincs,mert tulajdonképpen olyan,mintha egy hátizsákot cipelnél magadon.Én nagyon szeretem,és aukciós oldalakon jóval a bolti ár alatt kaphatsz házilag készítetteket is,és ez biztos,h nem jön veled szembe az utcán(nekem is ilyen van,nagyon megbízható).Mióta megvan a mei tai egyszer vettük elő a babakocsit,pedig már több mint 2 hónapja használjuk.

Utazásnál is ideális,mert nem foglalja el a fél csomagtartót mint a hátihordozó,ugyanakkor biztonsági övek nélkül is ugyanolyan biztonságos.yuotube-on találsz videókat a megkötéséről,és láthatod milyen egyszerű.

A kendő kisebb babáknál és elől hordozásra ideálisabb.

2009. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mei-tai-om van, a liliputitól rendeltem. Nagyon kényelmes, mi a kezdetektől használjuk. Amikor a lányom hasfájós volt, a lakásban is használtuk, így ő megnyugodott, aludt benne, és én sem fáradtam el. A baba gerincének is jobb állítólag, mint a kenguru. Mi vásárolni is ezzel járunk. Előre, hátra, és oldalra is kötheted, és újszülött kortól használhatod. A liliputi ad hozzá zsákot is, én mindig berakom a babakocsi aljába, ha megyünk vhova, mert a lányom sokszor nyűgösködik a kocsiban. Olyankor kiveszem, cipelem kicsit, ő nézelődik, összebújunk és megnyugszik. :) Szóval én a mei-tai-ra esküszöm!
2009. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szintén mei-tai párti vagyok!
2009. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is a mei-tai felé hajlottam, de így már biztos, hogy azt rendelek.
2009. márc. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!