Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától érzik...

Hány hónapos korától érzik zavarónak a babák a csuklást?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamat két hetes korától zavarja. Most 10 hetes, de mindig sírással végződik a csuklás.
2009. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem emlékszem, de az én nagy fiam 1 éves kora körül is csak jókat kacagott, ha csuklani kezdett. A pici még csak 6,5 hónapos és ő is nevetgél, ha csuklik.
2009. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha értem,tehát ez is egy olyan embere válogatja.A fiam most lesz 5 hónapos,és pl ma is úgy aludt el,hogy csuklik.Nevetséges,mikor ő abba hagyja én elkezdem és fordítva :-D
2009. márc. 19. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! az én 5 hónapos fiam nagyon be tud gurulni, ha nem múlik a csuklása :) kiabál, morog, csapkod a kezével, na és persze hukk, hukk :) nagyon cuki. de hogy mikortól kezdte zavarni, azt nem tudom...
2009. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!