Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elmulasztani a...

Hogyan lehet elmulasztani a csuklást?

Figyelt kérdés

Kisfiam már a pocakomban is nagyon sokat csuklott.

Most hogy kinnt van, szinte minden étkezés végén - a büfi után - elkezd csuklani.

Szegényt nagyon sajnálom, mert nagyon nem szereti, és ráadásul felkavarja a pici gyomrát és kijön a tejci tőle.


2009. aug. 18. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmúlasztani semmivel. Majd elmúlik magától! Nehogy adj neki erre valamit! Max inni!
2009. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
nálunk ugyanez a helyzet. cumi elmulasztja, vagy ha nem szereti a cumit, tedd cicire amíg elmúlik.
2009. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cicizés, ha evés után csuklik. Én fel szoktam olyankor kézbe venni és sétálok vele, nézelődik, így egy kicsit elvonja a figyelmét a csuklásról. Talán még cumizás is segíteni szokott.
2009. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem szopik, nem is cumizik. CSukláskor ha a víz nem állítja el, akkor adok neki egy csepp 100%-os citromlevet. Attól fintorog egy kicsit, de azonnal abbamarad.
2009. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minden picike csuklik pár hét és elmulik róla
2009. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
frászt kap a savanyú citrom létöl ja és hogy égetheti marhatja a belsörészét szegény babák
2009. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csuklás a rekeszizom görcsös rángása, ami a nyeléstől elmúlik. Adj neki inni, vagy szoptasd meg, és el fog neki múlni. Magadon is nyugodtan kipróbálhatod. Az egyik csuklás után kezdj el rögtön inni, és a következő ahogy jönne, addig igyál.
2009. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!