Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőnél a csuklást mivel...

Csecsemőnél a csuklást mivel lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam elmulasztani. De nem is kell. A szülőknek idegesítőbb és rosszabb hallani, mint a babáknak.

Lányom az első 3 hónapban tök sokat csuklott, de azóta beállt normális mennyiségre, most már nagyon-nagyon ritkán csuklik. 1 éves.

2011. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elmulasztani? Elmúlik magától.


Régen citromlevet csepegtettek a szájába.


Nekem a korházban azt mondták ne csináljak semmit, ez elmúlik ahogy nö. és így is lett.

2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Próbáld meg pár korty forralt vizzel vagy teával.A nyelés következtében egyenletesen veszi a levegőt így abba marad a csuklás.
2011. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig sír, mikor elkezd csuklani
2011. okt. 14. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Őket is idegesíti. Kislányom mindig begurult tőle. Cebion csepp, ez csak C-vitamin.
2011. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az a legjobb, ha megszoptatod, iszik pár kortyot és elmúlik. Nálunk ez vált be
2011. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény!!! Nálunk is sokat csuklik, de főleg akkor, ha túl sokat eszik. Próbálj kicsit kevesebbet adni Neki, hátha akkor nem fog. Egyébként az én lányomat nem zavarta. Szerencsére.
2011. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Üres cicin szopiztatni,nekem bevált! Bár ha elkezdett sírni,rögtön abbamaradt a csuklás! Amúgy tényleg hagyni kell,elmúlik magától. :)
2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Evés után szinte mindig csuklott a lányom, kb. 3-4hós koráig. ilyenkor mindig visszaraktam cicire, míg nem múlt el a csuklás.
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!