Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak légzésfigyelőkkel, milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Álomvirág van,én nagyon meg vagyok vele elégedve,eddig még egyszer sem sípolt be feleslegesen (meg amúgysem :) )
2011. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AngelCare. Imádom, bébiőr is van benne. Olyan érzékeny, hogy ha kiveszem a kisfiamat a kiságyból de ott állok úgy hogy hozzáérek az ágyhoz, akkor nem sípol mert érzi hogy ott vagyok.
2011. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Álomvirág van,csak akkor sípolt be,mikor lemerült az elem.nagyon elégedett vagyok vele.
2011. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén Álomvirág van, engem az győzött meg mellette, hogy amikor a koraszülött osztályon voltunk, ott is ezt használták. Feleannyiba kerül, mint az Angelcare (én is ezt akartam venni), és nem utolsósorban magyar termék. Mi 18 hónapja használjuk, igaz most már csak megszokásból.
2011. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén Álomvirág, nekünk is a koraszülött osztályon ajánlották. Van hozzá ismertető DVD, ahol az esetleges tennivalót is bemutatják baj esetén! Sosem riasztott eddig, március óta használjuk. És tényleg nagyon érzékeny: ha a pelenkázón van a baba (az ágyhoz tartozik), akkor még nem riaszt, csak ha elmentünk a kiságy mellől vele. 3 lapkás, ami azért jó, mert kisfiam körbemássza a kiságyat minden éjjel, mégis elég nagy a felület ahhoz, hogy érzékelje! AngelCare-t szerettem volna én is, de csak 2 laposat találtunk volna.
2011. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. jún. 8. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!