Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hintát vegyünk? 5 hós...

Milyen hintát vegyünk? 5 hós kisfiam használhatja?

Figyelt kérdés
Lakásban használnánk. nektek milyen vált be?
2009. márc. 19. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a hordozóban szoktam hintáztatni, ő is 5 hónapos, de szerintem nem nagyon élvezi még. De van egy olyan hintánk a későbbi időkre, amit az ajtófélfára lehet rögzíteni.
2009. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ajtóra szerelhető hintánk van, de 5 hósan még szerintem is picike hozzá. Nem tud rendesen ülni benne. Mi kb 8 hós kora körül vettük neki, azóta imádja.
2009. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi születésétől kezdve babahordozóba hintáztattuk. Csak ez nyugtatta meg. Azóta is imádja. Egyáltalán nem fél, pedig néha jól meglökjük:)! Ja, és felszereltük ajtófélfára, úgyhogy olyan, mint egy rendes hinta, csak jobban tartja a hátát. (de arra vigyázz, hogy nem minden autósülésnek jó a súlypontja. nekünk peg perego viaggio van és ez tökéletes:))

Van egy szobai hintánk is, de ezután nem is használtuk. Az állványos, de semmi élményt nem nyújt neki, alig lehet meglökni(gondolom azért, ha véletlenül kiteszi a kezét, az állvány le ne vigye). Szerintem, ha veszel, mindenképp ajtófélfára szerelhetőt vegyél, amit lökni is lehet:)!

2009. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi Adamo hintát fogunk venni éppen most. Szerintem az a legjobb!

[link]

2009. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk az alábbi linken látható van. Ez hinta és etetőszék is egyben. Elektromos a hinta része és az etetőszék is nagyon jó és biztonságos. Hét hónaposan kapta a kislányom aki ma már 11 hónapos és imádja a hinta részt is. Én csak ajánlani tudom. Nem beszélve arról, hogy nem horror ára van.

2009. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a link lemaradt:


[link]

2009. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. márc. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!