Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány nap üres pelus után...

Hány nap üres pelus után alkalmazzátok a glicerines kúpot?

Figyelt kérdés
Babám 10 hós és négy nap után sincs széklete. Ötdik nap már adtam neki kúpot, nyűgös volt. Attól volt neki kétszer széklete. Aznap és másnap. Azóta eltelt három nap,még mindig semmi. Ti mit tennétek?
2009. márc. 19. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 4 nap után már inkább egy kicsit lázmérőztem a popóját, mert láthatóan kínlódott. De kúpot nem adtam neki.
2009. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem adok kúpot. Sok gyümi, vagy kamillatea...jó cukrosan. Ha nem segít, próbáld a levolacot
2009. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Próbáld diétára fogni: alma, sárgarépa, krumpli. Mi fogja meg ennyire a hasát?
2009. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az alma sárgarépa fog, tehát inkább olyat adjál neki mint házi szilvalekvár( bio) is jó azt egy teás kanállal adsz neki reggel és még aznap meghozza a széklettet, vagy a desszertek között van még szilva az is jó illetve öszibarack is hajt.

én fél kúpot adtam neki már hosszában elvágva orvos tanácsára és igazad van 4 naponta minimum kell kakilnia főleg gondolom már ő is eszik mindent.

üdv. 10 hós baba anyukája

2009. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 10 hónapos, mi is rettentő sokat szenvedünk. Azt olvastam, hogy ekkora babáknál, már a 3. nap tenni kell azért, hogy legyen.

Én próbálom az étrendjét úgy alakítani, több kevesebb sikerrel. 10 óraira szilva desszertet adok neki, pici natúr joghurttal, vagy paradicsomos burgit ebédre. Ha megissza akkor sárgabaracklé, vagy már ílyenkor kaphat narancslevet. Nagyon nehéz nekem is, van, hogy 3 napig minden nap van kaki, utánna 3 napig semmi. Már mondtam a védőnőnek is, hogy mi a gondom, azt mondja lassabb az emésztése azért. De ráadásul a folyadékként csak a vizet akarja meginni.

2009. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a lepontozott. Nekünk a doktor néni javasolta ezt a diétát és bevált. A szilvától mi még jobban szenvedtünk. Minden baba más ki kell tapasztali, nekünk nagyon bevált ez a diéta ha pocakbaj van. Bocs hogy elmondtam a véleményem.
2009. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Adtam neki szilvát, az nem igazán hatott. Inkább a tök segített, segít azóta is szerintem. Persze minden babának más segít.
2009. márc. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!