Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ízlik neki a bébiétel?

Miért nem ízlik neki a bébiétel?

Figyelt kérdés
Eddig evett almát, körtét, banánt. Gondoltam adok neki őszibarackot is. Vettünk Hippes nektárt, meg alma-barackot, banán-barackot, de mindegyikre húzta a száját. Lehet h csak azt szereti amit én csinálok neki?
2009. márc. 19. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keverj bele gyümölcslevet, vagy adj hozzá egy pici friss gyümölcsöt is. Ezek az üveges bébiételek hőkezeléssel tartósítottak, azért más az ízük is, mint a frissnek
2009. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis vettem neki bébiételt, gyümölcsöt és hát nem azért mondom, de nagyon rossz íze van... meg a szaga is... Úgyhogy lehet, hogy azért nem ízlik neki. Jó nem mindegyiknek de eddig amiket kóstoltattam vele szinte mindegyik nagyon rossz volt. Én már nagyon várom mikor lesz már többféle gyümölcs. :)

Üdv.

2009. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg rossz íze volt én is megkóstoltam. Az a lényeg h amit én készítek neki azt megeszi. Aztán majd csak lesz nyár is ugye :)
2009. márc. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!