Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel lehet nagyobb az...

Mennyivel lehet nagyobb az első kiscipő?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy jó lenne ha nem egy -két hétig tudná csak használni,de azért akkora legyen hogy kényelmesen tudjon benne lépkedni.Nem fogja zavarni a menésben,tipegésben ha nagyobb egy kicsit?
2009. márc. 19. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, rajzold körbe a lábát egy papíron mikor áll és ahhoz tegyél hozzá egy centit mikor veszed, rakd bele a papírt(vagy centivel mérj) és nézd hogy legyen még plusz 1vagy 1,5 centi, persze azért a cipőt rá kell próbálni a lábára hogy jó-e mert nem csak a hossz a lényeg-én azért rajzolom körbe mert mikor mezítláb áll akkor jobban szétterül a talp és fontos hogy legyen neki elég hely
2009. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,így teszek akkor.
2009. márc. 19. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha első cipőt veszel ne legyen nagyobb! Eleve furcsa lesz neki, hogy valami van a lábán, nem úgy kell benne menni mint mezitláb! Én úgy tudom úgy kell mérni, hogy ráadod, lábra állítod a manót és hátul beférjen az ujjad! Sokáig ugysem fogja hordani, mert jön a nyár akkor szandi kell őszre meg, ha nagyobbat veszel is kinövi! De eltudod adni őket mert nem fogja széthordani!:)))
2009. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, első vagyok, utolsó, ha beteszed az ujjad az is plusz egy centi kb! :)
2009. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!