Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csuklik a babája...

Akinek csuklik a babája mennyi idő után hagyja abba? Magától eláll vagy tesztek vmit?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csuklással nem kell semmit se csinálni, magától eláll. A babákat egyáltalán nem zavarja, az anyukákat szokta inkább. Esetleg meg lehet kínálni pár korty szopival, vízzel. A folyamatos nyelés következtében elmúlik.
2009. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Én egy kis citromlevet szoktam az ujjammal adni neki. KIcsit fanyalog de elmúlik a csuklása azonnal.
2009. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aggódom, mert az enyém 20percig is csuklik és nem múlik el, én ha kicsit hagyom sírni akkor eláll, szopitól nem mindig, van, hogy szopik 5perce és csuklik közben
2009. márc. 19. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha za én babám is elég sokáig csuklik, de nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Azt vettem észre, hogy ha szoptatom és kezd bealudni, elmúlik:)
2009. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem zavarja a babákat, ha mégis éktelen sírásba kezdenek és azonnal elmúlik a csuklás. Az enyém is sokat csuklott, szinte minden evés után, de néha segített pár korty tej, vagy víz, néha elmúlt magától. Citromlevet nem adnék, nem tesz jót a pici gyomrának.
2009. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!