Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap egyre korábban kel...

Minden nap egyre korábban kel a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hós és már fél hatkor ébred! Egy hónapja még 7-ig aludt, azóta 15 perccel előbb és előbb ébred! Előre félek a nyártól, akkor már 4-kor fog kelni?! Hétvégén szerelünk fel reluxát a szobájába, az megoldás lehet?

Igaz, este 7-kor megy aludni, tovább nem is tudom húzni, mert már iszonyú fáradt...


2009. márc. 19. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

du meddig alszik?

mert ha ott kicsit ráhúzna az alvásra, akkor később tudnád letenni este és lehet, h később is kelne reggel.

2009. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1,5 múlva óraátállítás, talán az segít valamit!
2009. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nap is egyre korábban kel fel és biztos, hogy ezzel függ össze a babád egyre korábbi ébredése. Az én 10 hós lányom is ezt csinálja. 2 hete még reggel 8-ig aludt, de tegnap már eljutottunk a fél 7-es ébredéshez.

Szerintem a reluxa sokat segíthet (a redőny még jobb) és egész biztos, hogy az óraátállítás is segíteni fog. Legalábbis én nagyon bízom benne.

2009. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtató, hogy más is így van ezzel! :) Én is a reluxában és az óraátállításban reménykedem! Délután 14 óránál tovább nem alszik, akárhogy is szeretném! Régebben aludt még fél 5-kor 30 percet, de már két hónapja nem hajlandó...
2009. márc. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!