Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátok mennyire...

11 hónapos babátok mennyire figyel rátok ha mondtok neki valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

változó


ha azt mondom, hogy nem, azt nem szokta meghallani. ha azt mondom, hogy "kérsz csokit?", azt két csukott ajtón keresztül is meghallja.

2011. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérsz csokit nagyon jó :DDDDD

10 hónapos lányom felfigyel a nevére, ha szólok hozzá, ha kérdezek tőle hogy mi hol van arra figyel. igaz még csak 8 hónapos lenne ha nem jött volna hamarabb.

2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos kislányom már símán figyel a nevére, ha mondom neki, hogy nem, látom rajta, hogy megérti. Néha odafigyel, ha magyarázok, néha nem. Szoktam is neki mondani, hogy "idefigyeljél ha hozzád beszélek:D" Még most olyat nem tud, hogy kérdezem, hogy hol a baba, és megmutatná a tükörben, vagy hasonlók. Ha éneklek, 100%-osan figyel. Nagyon szereti, táncolni is szokott rá:D (nincs valami gyönyörű hangom, de ő nem bánja:D)
2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Határozottan csak a nevére és a nem szabadra figyel mindig. Ha beszélek neki akkor van mikor rám néz, hosszasan is figyel, van mikor abba sem hagyja azt a tevékenységet, amit éppen csinál. Érteni egyébként úgy veszem észre, hogy azért ért mindent. pl. tegnap este rám se hederített mászkálás közben, hiába mondtam, hogy jöjjön vetkőzzünk, mert fürdünk, pancsi-pancsi lesz, egy rezzenésből se vettem észre, hogy figyelne, majd pár másodperc múlva elmászott a kifogójáért, leült és lehúzta a zokniját, és elkezdett a kádájra mutogatni. majd megettem, olyan édes volt.
2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!