Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell enni egy 10...

Mennyit kell enni egy 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Az enyém gyümiből 60-100 ml, főzelékből 160 ml,tejpépből 100 ml-t eszik csak és naponta 6x szopik. Szerintetek elég ez? Mivel most nem hízik semmit. Hogyan tudnám rávenni, hogy többet egyen?
2009. márc. 19. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi helyzetünk se "jobb".Mondjuk én nem mérem,hogy mennyit eszik.Reggelire gyümölcs+naturjoghurt,ebédre valamilyen főzelék,de van hogy csak 10-12 falatot eszik.Uzsira babapuding vagy ilyesmi,vacsira tejpép,amiből szintén csak 10-12 falatot eszik.

Amúgy meg szopizik amennyit kér,jó sokat!Én mostanában megpróbáltam a mi kajánkból adni neki,és abból többet eszik!Persze ha olyat főzök amit ehet.

2009. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem mértem soha, csak tegnap kíváncsiságból, hogy mégis mennyi. De szerintem nagyon kevés. Most a gyümit sem ette meg, de már 3x szopizott eddig. Már teljesen kivagyok!
2009. márc. 19. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!Eleinte én is mindig kiakadtam,mert a nagyobbik fiam simán akadálymentesen tért át az anyatejről a szilárd táplálékra!A kicsi meg talán csak délután nem szopizik.A védőnő tanácsára,elé szoktam tenni az olyan ételt amit megbír enni kézzel,és így többet eszik.Igaz jó nagy rumlit csinál!Szoktam neki "katonákat"tenni a tálcájára és azt felcsipegeti.

De én úgy vagyok vele ha jókedvű,vidám(és szerencsére az)akkor nincs semmi baj.és az is lehet,hogy a fogzás miatt,nem eszik eleget.Légy türelmes,nemcsak a te babád "ilyen",előbb-utóbb rendesen fog enni,vagyis remélem!

2009. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy mi is 10 hósak vagyunk,illetve leszünk 1 hét múlva!
2009. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!