Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van esetleg olyan felvágott,...

Van esetleg olyan felvágott, pl. pulykamellsonka vagy ilyesmi, amit egy 8-9 hós babának lehetne adni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezek tele vannak mindenfélével,de mégis ismertek ezek közül olyat amit lehetne adni,vagy valaki próbált?ű

Kislányom egyre jobban a szilárdakat akarja enni,eléggé hanyagolja a tápszert,a tejpépet még megeszi,de pl. a joghurt gyümölccsel is csak 1,5 óráig laktatja.A főziket imádja,de ugye egész nap nem adhatom,tegnap reggel pl. 80 ml tápszert reggelizett ,aztán lekváros vajas kenyeret,de a vajas kenyér önmagában is menő.A lisztel nincs baja,a védőnő is tudja,csak nevet rajta,azt mondja legalább a tejpép legyen meg egy nap 2x.

Ne kövezzetek meg,de már nem tudom mit csináljak,mézet ,tojást,tejet semmiképp nem adok neki,de amit csak lehet kipróbálnék.De sokszor már nincs ötletem.

2 foga van,a kenyérevést úgy kell elképzelni,hogy csipegetek neki kis apró falatokat,miniket,mert féltem nehogy baj legyen,szval ötletek,vagy hasonló babák anyuja mit tesz,mit ad a manónak enni?


2009. márc. 19. 05:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a bioboltban növényi pástétomot és azt adom neki. Iszonyú finom egyébként. De tehetsz a kenyérre túrókrémet is. Az én lányomnak is két foga van. Szerintem a felvágottat még nem tudja összerágni.
2009. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hónapos korában próbálkoztam a boltban kapható, jó minőségű (színhúsból készült) pulykamellsonkával, amit mi is eszünk. A margarinos kenyérkatonákra tettem rá. Azért mertem kipróbálni, mert gondoltam, hogy úgyis annyira minimálisat eszik belőle, hogy annyi biztos nem ártalmas.
2009. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!