Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 4 hónapos babám még...

Baj, ha 4 hónapos babám még nem fordul az oldalára, és nem fordul át?

Figyelt kérdés
Sem a hátáról a hasára, sem fordítva, de én még csak azt sem láttam, hogy oldalra fordult volna. A tárgyakat megtartja, de ha néha mintha nem akarná, és kiejti a kezéből. Még nem adja egyik kezéből a másikba. Mindent a szájához emel. Ökleit nézegeti, de szinte állandóan ökölbe van szorítva, nem nyújtja ki az ujjait. Mi ebből a normális és mi nem? 1 hét múlva lesz 4 hós.
2011. jún. 4. 19:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az lehet,hogy még nem forog, de ma egyik kezéből a másikba adta a játékát. Többször is. Úgy örültem! :)
2011. jún. 5. 16:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes a pici babád!

Akinél a nagymozgások picit késnek, annál a manipuláció jobban fejlődik.

Az én kisfiam is ilyen volt.

Csak 5,5 fél hónaposan fordult hasról-hátra és oldalra, a 6. hónap betöltése előtt 3 nappal pedig végre hátról-hasra.

Kúszni 7 hónaposan kezdett, de ő sincs elkésve semmivel és a te babád sem, sőt!

2011. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!