Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beütötte a fejét! Lehet baja?

Beütötte a fejét! Lehet baja?

Figyelt kérdés

9 hós a fiam, azt kb 2 hete felhúzza magát , de mindenhova...

Most pl, felakarta magát húzni a franciaágynál s kicsuszott a kis keze s beverte a fejét oldalt, s fura mélyedés lett. NEm tudom hogy ott volt-e elötte az a baj...

Rögtön felsírt, de megnyugodott s utána el is aludt mert már nagyon fáradt volt, egész nap nem aludt.

Most felkelt de szépen játszik, evett is.

Viszont nagyon idegesít hogy az a mélyedés az eséstől lett-e, s lehet-e baja. Már kerestem a dokinkat de nincs itthon.

Szerintetek?


2011. jún. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne,akkor hányna,de semmiképpen nem játszana. Nem kell megijedni,lesz még ilyen néhányszor.
2011. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

ha most elvitted volna ügyeletre tuti hogy befektették volna 72 órára

nálunk is így volt bumm beütötte a kislányom a kobakját

és hát elvittem biztonság kedvéért, semmi baja nem volt

ugyanúgy viselkedett mint előtte

és beakarták fektetni, egy csomó röntgen, hercehurca volt

sokat sírt mert ideoda rángatták

és végül saját felelősségre hazahoztam mert nagyon kikészült a babám szerintem meg se kottyant neki az esés

.semmi baja azóta is !

ennek már 1 éve? !

csak leírtam hogy cuccolj ha esetleg beutalnak benneteket az esés miatt pláne ha a fejét beüthette.....

14 hós baba anyukája

2011. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy az a mélyedés ott volt-e. Tudniillik, mikor megszületett volt egy "kinövés" ami hála az égnek 2 hós korára eltűnt, rendeződtek a fejcsontjai.
2011. jún. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!