Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a fogzásos hasmenés?

Hogy néz ki a fogzásos hasmenés?

Figyelt kérdés
Tegnap a 8 hónapos lányom zöldet kakilt, és feltűnően folyósat, meg is ijedtem.Azóta nem fordult elő, csak egyszer volt ilyen.Nem volt büdös, és olyan volt, mint amikor még csak anyatejet kapott.Délután sírt, és csak akkor nyugodott meg, amikor adtam neki Nurofent, és bekentem az ínyét Dentinox-szal.Utána enni is hajlandó volt. Nem volt lázas, jó a kedve, nem hányt.Úgy tűnik, elmúlt magától.Ha ma megismétlődik, elviszem az orvoshoz.Ez lehetett fogzástól?Még nem volt ilyen..
2011. jún. 3. 07:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma megismétlődött.Nem zöld, de még mindig híg.Nem büdös..Nem lázas a kicsi, nincs más tünete, ebből gondolom, hogy nem beteg.Viszont ma sokat sírt, étvágytalan volt, hullámokban jött rá a sírás.Nagyon szenvedett, és ette az öklét.Ez még normális szerintetek?Csak mert szombat este van, a gyerekorvos szabadságon, ki se tudom hívni, és fogalmam sincs, hol van ügyeletes gyógyszertár..
2011. jún. 4. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
én ezzel tuti nem vinném ügyeletre a fiamnak a fogzásos kakija sárga,híg és savanyú szagú.nem büdös,csak savanyú.ha zöld akkor szokott lenni,ha nem emésztette meg a tejet.
2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Kb. így néz ki! Akkor megnyugodtam kicsit! Nem viszem ügyeletre, csak ha komolyabbra fordul, vagy lesz más tünet.Ez a napi 2 kaki még belefér.Sajnos egy hete már nem szopik, de állítólag a tápszertől lehet zöldes.
2011. jún. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!