Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam hasra fordul, a...

A babam hasra fordul, a kezei, labai az egnek allnak, a fejet beturja a foldbe arccal es nyuszog. Mert csinalja ezt? Hogyan tudnek segiteni neki? Vagy mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
majdnem 5hos a babam..mindig hasra fordul a kezei, labai az egnek allnak a fejet beturja a foldbe arccal es nyuszog,de ejjel is..pedig mar tud forgolodni..de ahogy megforditom azonnal vissza a haspozba es uvolt...mar kijott azegyik foga a masik uton
2009. márc. 18. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha! Az enyém is ezt csinálta! :) most 4 és fél hónapos. Kb 1 hónapja kezdte ezt és mostanra szinte tökélyre fejlesztette a haladását. Fej leszeg és irány előre. Persze csak ha kedve van. Az elején azért nyüszögött, mert nem jött még rá a drágám, hogy a fejét is előre kellene tolni :) nagyon édes volt, majdnem bukfencezett, úgy feltornyosult :) szerintem elkezd lassan haladni előre a Te babád is
2009. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elkeserítés ként, de az én lányom ezt kb 9 hónapos korára nőtte ki. Folyton hasra fordult álmába és persze felébredt rá, mert soha nem aludt hason.Ilyenkor éktelen sírásba kezdett. Mikor már felült és felállt akkor kb 3-4 szer mentem át hozzá éjjel és akkor állva ordított, mert mikor hasra fordult valami késztetést érzett rá, hogy felálljon álmában és persze felébredt. Egyszer csak abba hagyta és most már akárhányszor benézek hozzá, mindíg hason alszik, gondolom megszokta és már nem ébred fel rá.
2009. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat neha a feneket az egnek emeli..de meg a kezevel nem jott re hogyan kell halladni..lehet maszni fog?
2009. márc. 18. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálunk se szabályszerű kúszást képzelj el. A kezeit nem használja, csak maga alá húzza a lábait, popsi égnek, feje a földön és tolja magát előre. Egyébként lehet, hogy ebből fog kialakulni a mászás, legalábbis anyukám szerint, nekem fogalmam sincs, első baba. :)
2009. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!