Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belerakjátok a piciteket a...

Belerakjátok a piciteket a járókába? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdtük használni a járókat, mert akkor kezdett el nagyon forogni, és biztonságosabbnak éreztem a járókát. Szerencsére ő tök jól fogadta, és nagyon sokáig jól elvan benne. Mondjuk elég nagy járóka, alig férünk el tőle, így elég nagy a mozgástere ott is.
2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az első perctől kezdve használom mind a mai napig. Az elején azért, mert kétszintes a házunk, és így mellettem volt egész nap a földszinten.Nekünk emelhető a járókánk és szintén elég nagy, mint az első válaszolónak. Abban aludt napközben, abban játszadozott hasonfekve mikor kicsi volt. Akkor került ki belőle mikor kúszni kezdett, de sokat raktam vissza, hogy ne pakolásszon örökké.

Most 15 hónapos, de szinte nincs olyan nap, hogy ne raknám be pár percre. Leginkább mikor a mosogatógépbe pakolom a koszos edényeket vagy csöngetnek. A gépbe mindig be akar mászni, dobálja ki a zsíros tányérokat:(

Meg is sértődik ilyenkor, de 1 perc múlva már el is hallgat, elkezd játszani a tanuló kutyussal, mert azt nem engedem kihozni a járókából, mert akkor már a homokozóban landolt volna:)

2011. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs járókánk, mi inkább az egész szobát tettük bababaráttá! Ill. nagyon sokat voltunk vele, figyeltünk rá, hogy még így se lehessen baj. De vannak akik meg a járókára esküsznek:)
2011. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs járókánk! Kicsi is a lakás hozzá, meg valahogy jobb szeretem, hogy ilyen nagy mozgástere van. Persze ez áldozattal jár, mert mint az előttem szóló írta, sok biztonsági dolog kell, és rettentő sokat kell figyelni a gyerkőcre, de ő meg imádja bejárni az egész lakást! :)
2011. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használjuk kb. 5 hónapos kora óta. Nagyon szeret benne lenni még mindig, pedig már 1,5 éves, és sose hisztizik, (most már csak akkor teszem bele, ha felmosok vagy a mosogatógépbe rakosgatom az edényeket - az enyém is mindig ki akar pakolni belőle).
2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!