Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vízsérve van a kisfiamnak....

Vízsérve van a kisfiamnak. Volt valakinek a babája hasonló helyzetben? Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Felszívódott?Vagy megműtötték?Mivel jár a műtét és hogy viselte a baba?
2009. márc. 18. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a fiad? Nekünk is van, volt, már múlóban, most 8 hónapos a fiam. Nekünk azt mondták, nem kell vele foglalkozni, csak akkor ha 1 éves koráig nem szívódik fel.

Üdv

2009. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 hetes.Kicsit megijedtem.
2009. márc. 18. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ne idegeskedj, nincs semmi baja. Szép lassan felszívódik. Doki mit mondott?
2009. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áprilisban vissza kell vinni kontrollra.Azt mondta,hogy figyelgetni kell itthon nehogy a belek "lejöjjenek" a herébe (azt hiszem ez a heresérv).Azt mondta hogy elvileg 1 éves koráig felszívódik.De azért ijedtem meg mert az egyik ismerősömnek a kisfiát 7 hetesen megműtötték ezzel.Mi alapján műtik meg az egyik babát-a másikat meg nem?Dokija válogatja?
2009. márc. 18. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi alapján műtenek. De minden doki mást mond, ehhez hozzá kell szoknod. Gondolom, gyakran viszed tanácsadásra a picit, akkor mindig megnézi a doki és ha ő úgy látja, rendben van, akkor nyugodj meg. De ha ez nem nyugtatna meg, vidd el másik dokihoz. Ahogy írtam, nekünk is felszívódik, már alig látszik. Remélem veletek is minden rendben lesz!
2009. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Remélem mi is úgy járunk majd mint Ti!
2009. márc. 18. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, kisfiamnak 1 éves korára felszívodott, nem cináltak vele semmit
2009. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!