Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 4...

Milyen játékai vannak 4 hónapos babádnak?

Figyelt kérdés
Mit lehet venni neki egyáltalán? Nehéz hosszú ideig lekötni, kb 5-10 percig érdekli egy dolog, azért gondoltam, hogy most már veszek neki valami más játékot is, nem csak pihenőszék, zenélő forgó, meg játszószőnyeg.
2011. jún. 1. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Off, bocsi, de érdekelnek engem is a válaszok. :) Még csak 3 hónapos, de már néha unatkozik a szőnyegen, pedig cserélgetem a játékokat.
2011. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3,5 hónapos a lányom. Van egy csörgő zsiráfja, amit szeret. Van egy katicája, aminek zörgős a szárnya, azt imádja gyömöszölni. De valamelyik nap pl. egy 150 Ft-os buborék fújóval szórakoztattam 30 percen keresztül. :) Vagy egy üres üvegen csörögtem neki kanállal. Azt nagyon élvezte! :)

Szóval drága játékot neki még szerintem ne vegyél. Vegyél pl. egy tök sima csörgőt. Vagy mi kaptunk egy plüss pillangót, ami ha megnyomod, sípol. Nekem már az agyamra megy, de a lányom szereti. :) Kaptunk egy baba-könyvet is. Azt a plüss fajtát, amiben van tükör, meg sípoló, meg zörgős zacsis rész. Azt is szereti nagyon. És itt kb. ki is fújt. Venni nem veszek még semmit, ezekkel is bőven elvan még.

2011. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kezdett el fogni a lányom, nyulni a tárgyakért. minden féle csörgök. olyan amit jó rágni

föleg plüss csögök, de másik fajta is.


pl ilyet tudsz a feje fölé rakni vagy lógatni hogy elérje.

[link]

imádni fogja, mert sokmindent lehet rajta húzni, szájába venni. késöbb mikor elbírja a kezébe is adhatod és rogatja megkostolja minden részét.


ez meg vékony és a kezébe tudja szorítani már

[link]


egy hónap múlva már ez is nagy móka lesz

[link]

2011. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babáim kedvencei: plüss csörgőlabda, csörgőfejű plüssrágókák, műanyag rágókák. Imádják gyűrögetni a textilpelust, pelenkázás közben pedig a pelenka színes, zörgős csomagolása köti le őket:)
2011. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!