Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 38+1 hetesen 2ujjnyira nyitva,...

38+1 hetesen 2ujjnyira nyitva, anyukák ilyen értékekkel ki mikor szült milyen volt? Könnyen, nehezen ment?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen értékkel szültem 37+6 hetesen.A szülés nagyon hosszú volt, 16 óra, és iszonyatosan nehéz...Akkor nagyon megviselt, de pár nap múlva már szép emlékként tekintettem vissza rá :)

Nagyon szép szülést kívánok, és sok boldogságot :)

2011. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor két ujjnyira nyitva volt a méhszáj akkor már kórházban voltam, a fájások illetve felerősödésük igazából burokrepesztés után jelentkeztek és pár órán belül meg volt a baba. /2.szülés/
2011. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ennyi idősen bő egy ujjnyira voltam nyitva.

39+6 mentem szülni, 14 óra vajúdás után 25-30 perces szülésem volt :) szerintem gyorsan megvolt :)

2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Én a 39.héten nyíltam ki 2 ujjnyira.A kiírt után 10 nappal inditották.Nagy baba,de.11-től este 1/4 9-re lett meg.Nehéz volt de nem bánom,van egy gyönyörű,okos,ügyes,tökéletes fiam.
2011. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogyo110 ***** válasza:
ó én pont igy szültem 4 hónapja !16 óra vajudás után császárral altatásban !Nekem délelőtt nézték meg nst azt monta a doki hogy még nem szülünk hát mi nem igy gondoltuk uhogy hajnalban nekiláttunk a vajudásnak!semmi pánik!boldog bababvárást addig is!
2011. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi csajok!Már nagyon izgatott vagyok és félek is:)de köszi a biztatást!:DKedvesek vagytok!
2011. máj. 31. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 ujjnyi volt a méhszáj (40+3), mikor megrepedt a burok. Pont az nst után a magánrendelőben, ahogy felálltam a székből, így azonnal megvizsgált a doki. A vajúdás hamar ment, kb 3-4 óra volt, a kitolás volt nehezebb.


Könnyű szülést

2011. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!