Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valami nem ízlik a fiamnak,...

Ha valami nem ízlik a fiamnak, tuti nem eszi meg?

Figyelt kérdés
úgyértem mindig kajcsi előtt kóstoltatom,és eddig mindent megevett. nemcsak mert éhes? ha nem ízlene,nem enné meg?
2009. márc. 17. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem izlik neki akkor akkor se eszi meg, ha éhes. Az én fiam is az elején mindent megevett aztán először a répa volt rossz, majd a brokkoli ami allergiás reakciót is kiváltott nála. De a többit szépen belapátolja.
2009. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, ne aggódj! Az én fiam borzalmas fintort vág, összerázkódik, kiköpi, elég egyértelmű, hogy nem ízlik neki. Viszont, ha utána szopiztatom, akkor nagyon eszik, tehát tuti éhes. Ha nem lenne éhes, a cici sem kéne neki.
2009. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:) mert eddig almát,barackot és sütőtököt kapott. és ízlett neki, nem köpte ki. akkor ezek szerint bejön neki:) köszike!
2009. márc. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!