Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van tapadva a fitymája,...

Le van tapadva a fitymája, vagy szűk a nyílás?

Figyelt kérdés
A fiamnak húzogatom a kukiján a bőrt, fürdés közben már 3 hónapja, de semmi eredménye, 15 hós. A doki egy évesen javasolta, hogy finoman húzogassam. Ha húzom akkor kb egy borsszemnyi luk tud lenni rajta a végén, letapadva mintha nem lenne, csak nagyon kicsi a nyílás... de nem változik. Ez ugye nem normális? Mit fognak vele csinálni?
2011. máj. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, érdemben nem tudok válaszolni, de az én kisfiamnál ugyanez van, csak ő már másfél éves. Szóval kíváncsi leszek a válaszokra.
2011. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy én sem tudok segíteni. Az én kisfiam is 15 hónaposh és neki is nagyon kicsi a luk, viszont szerintem sincs letapadva.

Viszont nekem nem is engedi mostanában, hogy húzogassam, néha arra gondolok, hogy fájhat neki??

Nekünk azt mondta a doki, hogy ha két éves korig nem változik (vagy három éves?) akkor valami rutin műtétre kell menni. De én sem tudom., hogy mi lehet az, meg igazából nem is szeretném.

Szóval én is kíváncsi lennék a válaszokra.

2011. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem engedi, hogy húzogassam, de nem változik, igaz, nem erőltetem nagyon, nehogy valami bajt csináljak, aztán csípje neki a pisi vagy begyulladjon...

Várjuk akkor hozzáértő anyuka, vagy sima hozzáértő tanácsát, mert akkor már hárman vagyunk ;)

2011. máj. 29. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minden nap csak annyit húzd hátra amennyit engedi.

csinálni addig semmit nem fognak míg pelenkás és egész nap dúcban van. utána adnak egy gélt ami szokott segíteni.

de nagyon fontos, hogy ne húzd túl, inkább legyen letapadva! mert berepedhet és ha rosszul hegesedik akkor csak a műtét segíthet :(

nekünk fél évesen mondta a doki, hogy kezdjuk picit hátra húzni és mosni, most 1,5 éves, szépen hátrajön neki de a makkján túl még nem jön, remélem minden rendben lesz! kicsit aggódok mert idáig szépen eljutottunk és nekem nem is tűnt fel, hogy nem csak ennyire kéne, férjem szólt, hogy ez így nem jó mert pont ott kéne alaposan megmosni ahol még le van picit tapadva

2011. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk még teljesen nem húzta le az orvosunk.

De én megmutatom a sebészeten,mert már van egy fiam,akivel egy párszor már megjártam a sebészetet mikor pici volt.

Ott viszont értenek hozzá.

2011. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na igen, mondjuk a háziorvos kezébe nem adom az tuti, hallottam már mindenfélét, hogy hónapokig kezelték a védőnő vagy a doki felhúzását... Inkább a sebészet mindenképp.
2011. máj. 31. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!