Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúk kukiját pelenkázáskor...

Kisfiúk kukiját pelenkázáskor lefelé, vagy felfelé kell hajtani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefelé, mert másképp a pisi ki fog folyni a hasánál a pelusból, lehet új ruhát adni rá))
2009. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!!


én nem szoktam direkt elhelyezni, ahogy áll, úgy pelusozom be.

2009. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hajtom semerre, mert általában lefelé áll. Ha felfelé, akkor gyorsan fedezéket kell keresni, mert pisi lesz:))
2009. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig felfelé hajtottam, mert azt mondták "szebb lesz neki nagykorában" . Az apjának is szép....
2009. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is azért kérdem, mert állítólag, ha felfelé hajtjuk, később "szebb" :) lesz merev állapotban. :))

Való igaz, hogy felfelé viszont 10-ből 7x kipisil a pelusból.

2009. márc. 17. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem két fiam van, de szerencsére amikor ők voltak picik, nem hallottam ilyen praktikát és inkább lefelé hajtottam, így a ruhájukat nem kellett naponta x-szer cserélni. A 16 éves fiam így se panaszkodhat... Szerintem ez is csak egy babona, mint a többi ilyen "népi" megfigyelés. Mint a hegyes has=fiú, kerek= kislány, sós kaját kívánsz=fiú, édeset= lány stb..
2009. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefele hajtom s megkockáztatom h nem lesz olyan 'szép' nagykorában :) de így legalább nem kell napjában többször átöltöztetni :)
2009. márc. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefelé hajtom neki, Ő az első fiam, 11 hetes. Itt olvastam ezt a praktikát, azóta jóval kevesebb az átázott ruha. Lányaim vannak, így erre én nem is gondoltam előtte, hogy ezt jó, ha így csináljuk.
2009. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem hajtom semerre, ahogy van, úgy teszem rá a pelust:-) De ez jó, amit írtatok, én még nem hallottam róla:-) Amúgy szerintem lesz ideje bőven később a nadrágjában igazgatni magának, hogy szép legyen felnőtt korában:-))
2009. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!