Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van légzésfigyelőtök?

Van légzésfigyelőtök?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Van,nem merem eltenni még,pedig néha megfordul a fejemben,8 hós a lányom.Arra gondolok,így biztonságosabb,pedig régen sem volt,nekem sem volt,mégis itt vagyunk.

Múltkor nagyon megijedtem,mert a lányom éjjel ráfeküdt a takarójára,és a gép így nem érzékelt a légvételeket,na akkor jelzett be először,persze szegény kislány is nagyon megijedt,meg mi is,remegett kezem-lábam.Na akkor jobb lett volna ha nem lett volna,de mindig arra gondolok,inkább jelezzen egyszer feleslegesen,mintha nem jelez amikor kéne.

Ha olyan a baba,hogy hajlamos rá,hogy baj legyen,akkor nagyon jó,mert megmenti az életét,de ezt ugye előre nem tudhatjuk,ezért aki megteheti,szerintem szerezzen be egyet,de mondom sok baba felnő szerencsére nélküle.

Én is kölcsön kaptam.

2009. márc. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. A három nagynál még nem volt ekkora "divat", a kicsinél meg nem vettünk.
2009. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs, de azért mert más fontosabb dolgokat kellett vennünk. Ha anyagilag úgy álltok szerintem vegyél. Ha nekem több pénzem lett volna én is vettem volna.
2009. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Van csak a gyerek nem hajlandó aludni a kiságyban este csak nappal! :D
2009. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
van.
2009. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

Van, de például nekünk ajánlott is volt, mert szülés után gond volt a légzésével, ez miatt inkubátorban volt és oxigént kapott. Szerintem az ilyen esetekben jó és megnyugtató, ha légzésfigyelővel alszik a picur. Amúgy mi sem vettünk volna. Sőt ezt sem kellett vennünk, mert volt a védőnőnek és nekünk adta használatra.

Szóval szerintem hasznos, ha a családban előfordult valami probléma, illetve ha születéskor a babánál, amúgy szerintem sem szükséges.

2009. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%
Van. Előfordult, hogy egyszer-kétszer tévesen riasztott (pl. merült az elem), de tény, hogy EGYSZER megmentette a kislányunk életét. És ez az EGYSZER éppen elég volt.
2009. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs,mert mi béreltünk/2000ft-hó/Három hónapig használtuk és utána már nem éreztem szükségét.
2009. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Van! 8 hónaposan bejelzett! (szerencsére felébredt rá) Áldom azt, aki kitalálta!
2009. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!