Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel beverte a fiam a...

Reggel beverte a fiam a száját, vérzett a "foga", megmarad, vagy elszineződhet?

Figyelt kérdés
már nagyon álmos volt,és ahogy mászott,összeakadt a keze-lába,és arccal a szőnyegbe fejelt,sirt nagyon,de csak 1-2percig,láttam hogy vérzik neki,megnéztem amennyire tudtam,mert persze nem engedi,és elöl a metsző foga vérzik,vagyis körülötte,pontosan nem tudom hol.Ki fog esni az a foga,még ki se nőtt teljesen,csak félig,10hónapos a fiam.Húgomnak és tesóm gyerekének is ez volt,beütötték,az egyik a kiságyba,a másik már nem tudom hova,és mindkettőnek megmaradt,viszont toszta fekete lett elől amik voltak fogak,az összes,addig,még ki nem estek.Tesóm gyereke 4éves,de még mindig fekete elöl az összes,mert még nem esett ki.Szerintetek a fiamnak is befeketedik?Annyira nem szeretném,úgy bosszant hogy nem figyeltem...tudom,minden percben nem tudok rá úgysem figyelni,meg lesz még ennél cifrább is,de annyira bánt..:(
2011. máj. 29. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj ez ne bántson, mindenkivel előfordulhat ez. A lényeg hogy megmaradt a fog. Lehet hogy csak megmozdult, és vérzett az íny. Gyerekfogászat?

Mi már megjártuk. A fiam 13 hósan esett úgy, hogy ömlött a vér a szájából. Mire kicsit csillapodott, és be bírtam kukucskálni vettem észre hogy eltünt a foga. Azt hittem kitört. Irány ambulancia, röntgen (nézni hogy feje sérült-e), majd gyerek fogászat, ahol közölték hogy visszacsúszott a kis fogacskája, az ütés kiidegelt minden idegszálat. Már visszacsúszott neki, alig látszik, de ki fog esni.

Ugyan úgy ahogy írod befeketedni, és kiesni.

NÉzd meg, majdnem minden második gyereknek ilyen a foga, vagy nincs foga elől. Szerencsére tejfog, nagyobb korába nem lesz vészes.

2011. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy.Nem ömlött azért a vér belőle,de vérzett kicsit.Szerintem a cumi nyomhatta meg,mert azzal esett orra.Vigyem fogászatra akkor?Vagy nem kell?Ha feketedne,az mikor kezdődik el?Azonnal,vagy majd napok,hetek múlva?
2011. máj. 29. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne idegeskedj, az én fiam az apja kezében volt amikor lecsúsztak a márvány lépcsőn... 3 lépcsőt lefejelt a gyerek, 3 nap kórház páromnak agyrázkódás... Fiamnak el volt törve az orra, a szája szétszakadt azon kívűl hogy van két csík a fogában nincs gond

2011. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj istenem....remélem jól vannak,bár azóta biztos :) Neki szerencsére nem lett semmi,nem szineződött el sem,de biztos lesznek még cifrább dolgai..
2011. nov. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!