Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi gyermeked hozott már...

Kicsi gyermeked hozott már ilyen kínos helyzetbe?

Figyelt kérdés
Egyik nap utaztunk a volán buszon és az egyik megállóban felszállt egy fiatal lány pogácsával a kezében. Kisfiam (1 éves) imádja a pogácsát, naná, hogy egyből kiszúrta . Próbáltam elterelni a figyelmét keksszel, banánnal, üdítővel, játékkal, túró rudival, de egyszerűen egyik sem kellett neki. Szerencsémre nem hisztizett érte, de úgy nézte, hogy majd kiesett a szeme. Persze a lány is észrevette és felajánlotta, hogy nagyon szívesen ad a kicsinek belőle, ha elfogadjuk. Mondtam, hogy köszönjük, de nem fogadhatjuk el, erre a lány elkezdett győzködni, hogy tényleg szívesen odaadja , friss a pogi kóstoljam meg nyugodtan és, hogy nem kínos ez. Így elfogadtuk,mikor megkapta a kicsi, elkezdett még jobban mosolyogni a lányra, puszikat dobált neki. Hihetetlenül aranyos és elégedett volt az Én 1 évesem, de Én meg szégyelltem magam. Hozzáteszem, hogy nem egy koszos, szakadt, rossz kinézetű lányról van szó hanem egy tiszta, jól ápolt, elegáns és igencsak magára adó fiatal lányról beszélek.
2011. máj. 27. 22:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és a megnyugtató szavakat, hogy ez inkább a kedves, aranyos kategória, mint a kínos. Nekem egyébként az volt a kínos, hogy idegentől kért a kisfiam pogácsát. De már tudom, hogy azt is vinnem kell ha utazunk! :D
2011. máj. 28. 14:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Vihetsz, de ha meglát másnál megint valami finomságot, úgyis azt fogja megkívánni! :-) A másé mindig finomabb! :-)
2011. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!