Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi gyermeked hozott már...

Kicsi gyermeked hozott már ilyen kínos helyzetbe?

Figyelt kérdés
Egyik nap utaztunk a volán buszon és az egyik megállóban felszállt egy fiatal lány pogácsával a kezében. Kisfiam (1 éves) imádja a pogácsát, naná, hogy egyből kiszúrta . Próbáltam elterelni a figyelmét keksszel, banánnal, üdítővel, játékkal, túró rudival, de egyszerűen egyik sem kellett neki. Szerencsémre nem hisztizett érte, de úgy nézte, hogy majd kiesett a szeme. Persze a lány is észrevette és felajánlotta, hogy nagyon szívesen ad a kicsinek belőle, ha elfogadjuk. Mondtam, hogy köszönjük, de nem fogadhatjuk el, erre a lány elkezdett győzködni, hogy tényleg szívesen odaadja , friss a pogi kóstoljam meg nyugodtan és, hogy nem kínos ez. Így elfogadtuk,mikor megkapta a kicsi, elkezdett még jobban mosolyogni a lányra, puszikat dobált neki. Hihetetlenül aranyos és elégedett volt az Én 1 évesem, de Én meg szégyelltem magam. Hozzáteszem, hogy nem egy koszos, szakadt, rossz kinézetű lányról van szó hanem egy tiszta, jól ápolt, elegáns és igencsak magára adó fiatal lányról beszélek.
2011. máj. 27. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl reagálod.

Egy egy évestől nem várható el, hogy jobban kontrollálja magát azon felül, hogy nem hisztizett.


Ez így rendben volt.

2011. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Nincs ebben semmi. Ne reagáld túl!

Igazán kedves volt a lánytól,ohgy megkínált. S az ilyen helyzetek nem kínosak. Inkább kedvesek.

2011. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne érezd kínosnak. Lehet te annak élted meg, de képzeld magad a lány helyébe. Biztos, hogy szívesen osztotta meg vele a pogit. Ha én lettem volna ott, én is megkínáltam volna, és semmi kellemetlen nem lett volna benne. Hiszen még pici, nem érti, hogy hogy mennek ezek a dolgok.

Én is inkább azt mondom, örülj neki, hogy ilyen jól nevelt volt, hogy nem hisztizett!

Lehet lesznek ennél még sokkal "kínosabb" helyzetek :-)

2011. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi ezzel a probléma? És mi a kínos benne? Nem te kérted el! Szerintem egy nagyon kedves szitu lehetett, és biztos bearanyozta a lány napját is.
2011. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne érezd kínosnak mert bizonyára te se nézel ki koldusnak egyértelmű hogy te is tudnál pogit venni a gyerekednek...

ha mg attól félsz hogy idegentől fogadsz el ételt hát amondó vagyok hogy jól megnézted és többet nem tehettél...

a gyerekednek meg külön főhajtás jár mert az enyém hisztizik a kajáért de iszonyatosan pedig még csak fél éves de 3 mp-et se tud várni és hihetetlen hangereje van!szóval légy büszke!

2011. máj. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos történet volt

semmi szégyelni való nincs benne

hidd el lesz még egypár ilyen eseted :-)

ne reagáld túl mert nincs miért

ügyes talpraesett gyerköc

2011. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos történet!

Egyáltalán nem kínos a helyzet. A gyerekek ilyenek!

Majd lesz még ettől kínosabb helyzet! :-)))

2011. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Szerintem ez nem volt kínos, inkább aranyos. :)
2011. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben a világon semmi kínos nincs! Ellenben ott van például a nővérem a két fiával.....mikor a kisebbik még kicsi ovis volt, előszeretettel hozta a buszon kínos helyzetbe a tesómat. amúgy tündéri kiskölyök volt akkor is már, de hamar ráérzett, milyen izgalmas, mikor az anyukája ég, mint a rongy, de a néző és hallgatóközönség miatt nem meri úgy lereagálni a dolgot, ahogy szeretné.


Pl. mindig tömött buszon jutott eszébe megkérdezni, hogy anyaaaa, ugye neked puncid van? És hasonló infantilis kis hülyeségek....aztán jót nevetett magán, milyen vicces volt.


Na, az kínos volt! A tiéd meg szimplán kedves!

2011. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eszembe jut még egy történet, az velünk esett meg. Olaszországban nyaraltunk és metrón utaztunk valahova. a lányom másfél éves volt akkor. Mertó zsúfolásig tömve, és egy lépésre tőlünk egy szénfekete ember állt. Kulturált kinézetű, normális ruhában, nem csöves, nem szakadt....de annyira fekete, hogy ilyen fekete embert még én sem láttam, nemhogy a lányom. Ki is szúrta azonnal, és annyira elkezdte bámulni, hogy már mindenki rajta kuncogott. Átvettem a másik karomra, hogy háttal legyen neki, de természetesen minduntalan visszaforgolódott. Egy idő után pedig elkezdett ujjal is mutogatni a néger bácsi felé, és babanyelven csodálkozó szemekkel magyarázott is. A legcikibb az volt, hogy a fickó nem mosolygott, nem vette a lapot, hanem látszott rajta, hogy kényelmetlen neki a szitu. Lehet, azt gondolta, mi hívtuk fel rá a kislányom figyelmét, és gúnyoljuk, vagy ilyesmi. Pedig erről szó sem volt, sőt, alig vártuk, hogy végre leszálljunk. :-)
2011. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!