Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a szamócát 1 éves...

Hogy adjam a szamócát 1 éves babának?

Figyelt kérdés
Eddig meghámoztam őket, hogy lejöjjenek a magok róla. 1 éves lesz a kisbabám pár nap múlva, muszáj még hámozni vagy már adhatom maggal együtt?
2011. máj. 26. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom tavaly márciusban volt 1 éves, ilyenkor májusban már bőven evett epret, szamócát, később málnát, úgy ahogy vol, csak megmostam és összevágtam.
2011. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előz

idén is szinte minden nap eszik epret, imádja

2011. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nah én nem voltam ilyen 'vagány' mert másfél éves korig nem kaphatnak elvileg.


Úgy lehet hogy megpucolod az epret a külső magoktól megszabadítod.

málnát megtörve passzírozva .

2011. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 15 hónaposomnak most a napokban adtam először. Megmostam és 4 felé vágtam. Szépen megette magostól mindenestől, nem volt vele gond se, de csak 2 negyed kellett neki. Ahhoz is fintorgott... Nem nagyon nyerte el a tetszését!

Szerintem próbáld meg nyugodtan magostól, de először csak egy felet, vagy egy szemet. Ha bajt okozna, akkor az a kevés is ki fogja hozni. Ha meg nem, akkor legközelebb mehet bátran mindenestől!

2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem vagényság, ha várok másfél éves koréáig, akkor max 2 évesen kaphatott volna.

Nyilván ha allergiás lett volna rá, akkor nem kap többet, de mivel nem lett tőle baj,ezért adtam.

Úgyis oylan rövid ideig van szezonja.

Gondolom egészségesebb, mint mondjuk a tejszelet, dörmi...


Viszont tejet csak 2 évesen kapott.


első voltam

2011. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is azért szeretném adni, mert sokkal egészségesebbnek tartom mint a bolti kész cuccokat. Itt terem a kertben, rengeteg van belőle, nem volt permetezve sem. Ki fogom próbálni magostól és ha nem lesz tőle semmi baja akkor had egye egész nyáron. :)
2011. máj. 26. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem adtam neki 1,5 éves koráig aprómagvast.előbb kivit kapott,majd 20 hónapos lett,mire eper szezon lett,így most kapott
2011. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!