Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kenni a pár hetes baba...

Lehet kenni a pár hetes baba bőrét étolajjal és kell-e fürdetőt használni a vízbe?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm étolajjal keni születése óta a kisfia bőrét,már szóltam neki hogy vegyen baba olajat de hiába.Hogyan vegyem rá,hogy ne használja?Sőt tiszta vízzel fürdeti, semmit tisztálkodó szert nem használ!
2009. márc. 16. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak, és azoknak is akik a 100% os olivát írták! De a finomított vénusz étolajat , hát könyörgöm neee!!
2009. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

láttátok a csak csajokat????

pont erről volt most szó. minden nap gyógyszertári fürdetővel fürdessük a babát és nem kell olaj, mert eltömíti a pórusokat. ezt is pontozzátok le, kérlek!!!

1. voltam.

2009. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, úgyse akarják megérteni, kenjék dizelolajjal az se sokban tér el a finomitott napraforgóolajtól , de ezt magyarázhatod!! Csak megjegyzem, mediterrán országokban a szűz oliván kivül az összes többi olajat csak lámpaolajként szabad forgalomba hozni. Ennyit az "egészséges" finomitott olajakról!
2009. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
13:32-nek: látom-látom. igazad van. kenegessék csak. hááát szóhoz sem jutok... komolyan:)
2009. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Rövid ideig szorgalmasan kenegettem az arcomat oliva olajjal. Bizony láthatóan szebb volt a bőröm.

Az én lányom felnőtt nő már, de amikor kicsi volt a " Gabi cucokat " használtuk. És bizony a babaolajat. Jó volt a koszmos fejbőrére.

2010. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!