Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházba milyen fülbevalót...

A kórházba milyen fülbevalót lőnek be a babának?

Figyelt kérdés
Mi vettünk már egy kis kapcsos fülbevalót. Ha azt viszem be, akkor belövik neki azt is, vagy csak steril orvosit kaphat először?
2011. máj. 26. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a saját fülbevalót rakták be. Kérdeztem őket, hogy van -e orvosi fülbevalójuk, de nem volt....

4 hónapja szültem a Sote 2-ön.

2011. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Cegléden fogok szülni. Mindenesetre bevisszük a miénket, hátha beteszik neki azt.
2011. máj. 26. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk babáknak való (műanyag) fülbevalót lőttek be a fülébe, és azt mondták csak 1 hónap után cserélhetem le sajátra.

Ez Vácon volt, de gondolom kórház válogatja. Amúgy én is vittem a miénket a kórházba, hátha azt teszik be.

2011. máj. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szolnokon azt rakják bele amit viszel. És itt nem lövik,hanem szúrják!
2011. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a saját gyerekorvosunkkal lövettem be a kislányom fülébe a fülbevalót. Bármikor megcsinálta volna, akár 3 naposan is, de elfelejtkeztem róla, így 1 éves korában történt. A legnagyobb sírás a bejelölés volt, a lövést nem is érezte.

Kedves kérdező! Kicsit összekeverted a dolgokat. Két féle füllyukasztás van. Az egyik: egy pisztoly szerűséggel szó szerint belövik azt a fülbevalót ami a pisztolyhoz tartozik. Saját, otthonról vitt dolog ebbe nem illik. Ezek a kis fülbevalók orvosi fémből vannak, arany és ezüsz színben pici kővel. Nekem kb 200 féle közül kellett választanom:) Szóval, mind pici "pont", akár csillag is lehet, és hátul rá van húzva a záró pecek.

Ezt 6 hétig kell a baba fülében tartani, utána tetszés szerint kivehető, és lecserélhető a sajátra.

A másik variáció: steril tűvel kiszúrják a cimpát és belerakják azt amit viszel.Kérdezz rá, hogy szúrják vagy lövik. Ha szúrják, akkor vinni kell a fülbevalót!

Én megkérdeztem előre, hogy mi legyen, nekem azt tanácsolták többek, hogy ne a kórházban csináltassam, mert a nővérek nem fordítanak akkora figyelmet arra, hogy tényleg jó helyen legyen a lyuk és azt sem tuti, hogy a hozott fülbevalótól nem fog begyulladni a fül.

Én a helyedben inkább keresnék egy megbízható kozmetikust aki vállal fülbelövést, akkor biztos, hogy csak a Te lányoddal foglalkozik, és tényleg jó lesz. Igaz, ez kb 3000 Ft a fülbevalóval együtt.

Nekünk szerencsénk volt, hogy a gyerekorvosunk is tud fübelőni.:)

2011. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dunaújvárosban a kerilányomnak azt tették bele amit a hugom vitt.Egy nővér csinálta,aki ért hozzá,1000ft.-ért.
2011. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rákérdezek majd, hogy itt lövik-e vagy szúrják.

2011. máj. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!