Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rávehetem babám több napközben...

Rávehetem babám több napközbeni alvásra? Többi lent

Figyelt kérdés
3,5 hónaposak vagyunk. Nappal a kislány nem igazán alszik, kb 3szor szundít be 30, max 40 percre. Ez szerintem elég kevés. De nem nyűgös, nagyon jól van egész nap, egyedül is elvan akár egy órát is. Este viszont 6 óra körül már nem lehet szinte bírni vele, a fürdés még megy, de az öltözésnél már el-el törik a mécses, és nagyon aktívan dörzsöli a szemeit. Gyorsan eszik, és szinte azonnal álomba zuhan. Túlzottan nem akarom erőltetni a nappali alvást, mivel nem sírós baba, nem akarom azzá tenni - mi felnőttek sem tudunk elaludni csak úgy, ha nem vagyunk álmosak. Van valakinek valami trükkös ötlete, ami beválhat? Hátha könnyebbek lennének az esték.
2011. máj. 24. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán ha van napirendetek, az könnyít. Nálunk 10 körül mindig bealszik 6 hetes kora óta (kb. 2 órára, most 8 hós), akkor pihiszékbe teszem (fel van akasztva, hogy hintázzon), és ott alszik. Délután pedig babakocsiban... ha van kedve... és rövid időre csak sajnos...
2011. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!