Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvási idő újszülöttnél? Azt...

Alvási idő újszülöttnél? Azt írják, hogy napi 16-18 órát kell aludnia. De.8x etetem (ez 20 perc cici, nem szopik, ezert 10 perc, mig elkeszul a tap, es odaadom neki,15 perc a mérés + átöltözés + peluscsere + 15 perc büfi)

Figyelt kérdés

Tehat összesen 8 etetés, 24-8, és akkor még ottvan a plusszban a reggeli 8-tól délután egyik fennvagyunk, és foglalkozunk egymással.


Van, amikor meg tulsagosan kifarad, es akkor meg nincs szivem felebreszteni.. nem akarok rendszert minden aron, de 5 orat csak nem hagyhatom aludni, azt irjak mindenhol.


2009. márc. 15. 16:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nekem a vedono semmit sem mondott, sajnos, a gyerekorvos meg még nem latta, mert nem volt itthon csak hetvegen :(

holnap megyunk vissza a korhazba, a csecsemosokhoz is, meg megnezzuk a szoptatasi ambulanciat, hatha okosabbak leszunk.. bar attol felek, hogy annyit utanaolvastam, hogy mar nem hasznos, hanem artalmas :(

2009. márc. 15. 19:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a tápszert úgy csinálom, hogy vízforralóval forralok vizet reggel egész napra és abból öntök. Mikróban melegítem iható hőmérsékletüre bele a táp, jól összerázom és kész. Tudom, hogy nem így van a dobozán, de én már évek óta így csinálom és semmi gond nem volt. Ezzel legalább éjjel spórolhatsz egy csomó időt és a gyerek se ordít. Én a konyháig alig látok kimenni nemhogy még vizet forralni, hűteni stb.! Nem írtam az előbb, de esetleg forralt vizet is adhatsz egy pár kortyot (pl. ha csuklik), az is segít levinni a sárgaságot. Én már a kórházban adtam, mikor még nem volt tejcsi és csak egy minimálisan sárgult be!

az egyik előző válaszoló

2009. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
tegnap probaltuk a vizet.. az valami frenetikus volt.. lefagyott a gyerek.. belenyalt, hat semmi ize, nagyra nyitotta a szemet, csodalkozott, pofat vagott.. probalta masik pózból, hat ugy sem volt semmi íze.. kb harom percen at csak nezett es csodalkozott.. csunya dolog, de olyan mokas volt, ott nevettunk felette.. nagyon vicces kepet vagott, meg szó szerint kiütötte a gyereket, kellett neki egy ido, mire magahoz tert, persze nem itta meg..
2009. márc. 16. 10:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát igen ez nálunk is így volt! Ment a grimasz ezerrel. De aztán többszöri próbára már kortyolgatott belőle.

Két etetés között próbáld.:-)

2009. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!