Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám lepottyant az...

5 hónapos babám lepottyant az ágyról ma reggel. Lehet okunk aggódni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
velünk aludt, a kb 30 cm magas ágyon. nem tudom, hogy eshetett le (fejjel lefelé, legurult stb), a szőnyegen hason feküdt, fejjel felénk. azonnal felkaptam. kicsit kétségbeesve sírt, de max. egy perc múlva már megnyugodott. viszont azonnal jött egy kis buki, de nem tudom, hogy hányásnak számít-e. pár perc múlva már mosolygott is, gügyög, és ugyanúgy fel tudtuk kelteni a figyelmét is, mint egyébként. látszólag minden rendben. ennek ellenére lehet baja?
2011. máj. 24. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, ha nagyon aggódsz, akkor jobban teszed, ha elviszed dokihoz, megnyugtatásként.

A legnagyobb elővigyázatosság mellett is megtörténhet ilyen (nálunk 6 hónapos volt a középső gyerkőc, amikor ugyanezt produkálta, 2 nap múlva pedig megismételte, hogy hogyan???????). Szerencsére ők még tudnak jól esni!

Nekem a doki azt mondta, hogy akkor kell egyből orvoshoz szaladni, ha:

- nem sír föl egyből

- az esést követően hányás jelentkezik (nem egyből egy kis bukás, hanem később, agyrázkódás vagy megnövekedett koponyaűri nyomás miatt, sugárhányás)

- nem egyformák a pupillái

- szokatlan aluszékonyság, bágyadtság jelentkezik

De ezekben az esetekben AZONNAL.

A mi ágyunk 40 cm-es :-)

2011. máj. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ,ahogy az előző válaszoló irta.Szerintem nem lett baja,ne aggódj,sajna lesz még ilyen:-((Az én lányom a babkocsiból esett ki,ahogy jöttünk a lépcsőn le(eltört egy kallanytú a kocsin),na az kemény volt,azt hittem ott hal meg,de hál isten semmi baja nem lett.Akkor mondta a doki a kórházban ugyanezeket,amit előttem leirtak,hogy erer kell figyelni.
2011. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát, szerencsére a felsoroltak közül egyiket sem produkálta. már egy napja történt, és eddig minden rendben:) köszi a válaszokat!
2011. máj. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!