Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek 8szögletű...

Van valaki akinek 8szögletű járókája van?

Figyelt kérdés
nekem a méretére lenne szükségem.Ugye az összes 8szögletű járóka egy méret?Vagy nem?Ha igen,megtudná nekem mondani valaki?A belső mérete kellene,mert vastag szivacsot szeretnék bele vágatni.
2011. máj. 23. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ez a fajta van:


[link]


120x120-as.Azt nem tudom,hogy vannak e különböző méretűek.

Miért kell bele a szivacs? Az alja egy szivacsos,PVC-vel bevont felület,a gyerek kényelmesen tud benne mászni és felállni is.A vastag szivacson szerintem nehézkesebb lesz neki a mozgás. (De nem akarok beleszólni.)


Üdv!

2011. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtál.Talán pont ugyanilyen a járóka,még a betét is benne.Vaterán rendeltem,de nem érkezett még meg,és hiába kérdeztem az eladót hogy irj már meg a méretet,még nem irta.Azért kell bele vastag szivacs,mert abba fog aludni a fiam,a kiságy kicsi neki...járókába aludt utána,nagyon jólérezte magát benne,jókat aludt,de az csak kölcsönbe volt1-2hétig,igy vissza kellett adni.Nem tudom meg merjem-e rendelni 120x120-asba,mert ha nem akkora,akkor buktuk...:( De csak egyméretek ezek szerintem...meg mondom talán ugyanez,kis ajtóval,meg a szivacs is.Meg nem tudom igy megrendelni bele a szivacsot,meg a járóka betétet méret nélkül.Akkor csak ennyit kell mondanom hogy 120x120-as,8szögletű járókába?Akkor nem a 2rács közötti méret kell?Mert ugye 7oldala van ami egyforma,+egy nagyobb ahol az ajtó van.Vagy ezt nem úgy mérik?Csak hogy tudni fogják ahol csinálják a szivacsot,meg a betétet bele?
2011. máj. 24. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ajtós oldala is ugyanakkora,mint a többi. Szerintem ezekből ez az egy méret van. Azt sajnos nem tudom,hogy fogják e tudni,ahol vágatod. Most nem vagyok otthon,de ha hazaérek,akkor megmérem,h egy oldala mekkora,és leírom Neked :-)
2011. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jajj köszi rendes vagy,mert akitől vettük,hiába kértem,nem mérte le,feladni meg csak hétfőn fogja....
2011. máj. 27. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos, a mérete egy oldalnak 50 cm,de lemértem a PVC-s szivacsot,az pedig 46 cm.(És akkor ebből van értelemszerűen 8 oldal)

Remélem segítettem:-)

Minden jót Nektek!:-)

2011. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,igen!!!
2011. máj. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!