Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék 8szögletű járókába...

Hol tudnék 8szögletű járókába rácsvédőt venni?

Figyelt kérdés
és ami nem horribilis összegű.És esetleg vastag szivacsot bele hol lehet kapni,vagy csináltatni,és kb mennyibe kerülne?
2011. máj. 16. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem, illetve varrattam. Nem volt drága és olyan méretűt csinálnak, amilyet szeretnél, a szinét is sokféléből lehet kiválasztani. Kérdezd meg az eladótól az árát miután megadtad a méretét, és pontosan megírja neked, hogy mennyibe kerül.
2011. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.És a vaterán hol tudom,vagy kinél varratni?Mert a járókát is ott veszem.
2011. máj. 16. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerektextil felhasználó néven van az egyik akitől én rendeltem, de a dolina01 is csinál, tőle hálózsákot vettem, de járókabetétet is varr. Remélem tudtam segíteni!
2011. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm,igen tudtál!
2011. máj. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!