Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BIODERMA photoderm kid 50...

BIODERMA photoderm kid 50 faktoros naptejről vélemények?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny bőrű, ekcémás kislányom van, és ezt a naptejet ajánlották. Könnyű elkenni? Elég a 100 ml egy nyárra? Lehet tőle azért barnulni, vagy ez a barnulást is abszolút megakadályozza?
2011. máj. 23. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
tavaly ezt használtam, a pumpás változatot, jó volt, könnyű kenni, védett is. De idén olyan csúnya lett a karja (nagyon valószínű h a krémtől). Azért gondolom, mert a hátát is befújtam, és ott is pettyes lett, a karja meg ekcéma foltos. Így perpill elég tanácstalan vagyok, mi nem ártana neki.
2011. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh...:( Pedig ELMÉLETILEG ettől a krémtől nem lehetne semmi baja, mert nincs benne sem illatanyag, sem semmi, amitől kijöhetne az allergia..:S Egyszer már használtunk Bioderma krémet, az Atoderm testápolót, és az nagyon nagoyn jó volt a bőrére, úgyhogy reménykedem, hogy a naptej be fog válni! :) Köszi a választ, várom még a tapasztalatokat! :)
2011. máj. 23. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés! :) Szerinted hogy lehet megállapítani a kiütésekről, hogy melegkiütés, vagy a krémtől van-e? Mert mi vettünk egy rossman-os sun ozon baba naptejet, és nagyon csúnya lett a kis háta meg a pocakja is, szerintem tuti a krémtől van... de anyukám szerint meg melegkiütés. Inkább úgy vagyok vele, hogy vennék egy drága krémet, amitől nem lehetne allergiás, mint hogy kisérletezzek az olcsóbbakkal, de tuti szívszélütést kapok, ha megveszem a drágát, és továbbra is pöttyös lesz, mert tényleg csak melegkiütés. :) :)
2011. máj. 23. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most ezt a Bioderma krémet használjuk, kb. 1 hónapja vettük és bevált. Kisfiam is ekcémás és nem lett tőle semmi baja, viszont pénteken kijöttek rajta a melegtől kiütések. Voltam vele orvosnál is szerinte is a melegtől lett pöttyös, egyébként csak a hasán és a hátán vannak pöttyök, ott pedig nem kentem fényvédővel mert póló volt rajta.
2011. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!