Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelnétek az ilyen...

Hogy kezelnétek az ilyen jellegű hisztit?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve.. A kisfiam(15 hós) pár napja addig-addig hisztizik,sír valamiért(amit nem szabad),míg nem a végén hányás következik.(ráhagyni ezért meg nem szeretnék olyat,amit nem szabad..) Teljesen mindegy mikor evett elötte.

Az ok,hogy front,fogak meg minden,de már nem bírom...Szétesik a fejem,tanácstalan vagyok.

Nem ütöm(ezt előre leszögezem),nyugtatgatom,elterelném a figyelmét,de ezt sem hagyja csak hisztizik.


2011. máj. 22. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
nekem két éves a fiam ilyen orbitális hisztit még nem rendezett és remélem nem is fog.Bár a négy éves unokatesója (lány)olyan hisztiket csapott tavaly nyáron hogy a fejét verte a földbe meg oda csapkodta magát a haját tépte na 3*csinált ilyet a mama szemből a literes hidegvizes kancsóval jól meglocsolta majd azonnal elhalgatott csak 2*kellett neki megmutatni hogy oda van készítve a vizes kancsót meggondolta hogy megéri e odaverni magát a földhöz!
2011. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
ja és még annyit hogy ha az én fiam csinálna ilyet mint az unokatesója vagy mint pl a kérdezőjé hogy hányássá fajul a hiszti biztos evinném orvoshoz is mert ez a része már nem emberi....
2011. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nálunk igaz nem volt hányás, de addig ordítás, amíg már tiszta vörös volt a gyerek, olyan volt. Volt olyan is, hogy a tárgyakat dobálta, vagy ütött volna. Mostmár rájöttem, hogy egy módszer használ, s amióta azt alkalmazom ritkábbak a hisztik. Egyszerűen amikor elkezd hisztizni (sírni) akkor leülök a földre mellé, az ölembe veszem (mint mikor kicsi volt a karomba fektetem) igaz feszíti magát az elején, de én fogom erősen és dúdolok neki. Biztosan van mindenkinek egy jól bevált dala, amit szeret a gyerek és amire megnyugszik, amit kiskorában dúdoltatok neki. Én mindig azt kezdem el neki dúdolni, s kb. 5 perc alatt abba hagyja a hisztit és ott ülünk a földön csendben. Mostmár ha elkezd hisztizni mindig ezt csinálom. Én is próbáltam már amúgy mindent, a hidegvízre ő még inkább elkezdett hisztizni, toporzékolt. Az ölelés által észrevettem, hogy egyre kevesebbszer borul ki a bili nála. :) próbáljátok ki, szerintem ez a leghatásosabb módszer. Remélem nektek is úgy beválik, mint nálunk.
2011. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!