Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezelnetek ilyen "sebet"?

Mivel kezelnetek ilyen "sebet"?

Figyelt kérdés
Vegighuztam veletlenul a sapka kotozojevel a babam nyakanal es meg most is ott a piros csik. Most vettem eszre, hogy van nedves resze, hogy az izzadtsagtol van (pont a hajlatban van) vagy a seb miatt, nem tudom. Bekentem alkohollal es behintoporoztam. Eleg ennyi? Vagy erdemes massal is lekezelni? Sajnis, utana egybol nem tettem, mert eszre sem lehetett venni, hogy igy meghuzta...
2011. ápr. 4. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Alkohol és hintőpor helyett én valami hámosító krémet tettem volna rá.

Az alkohol kiszárítja a bőrt, a hintőpor szintén + ha olyan helyen van, az izzadságtól összeragacsosodik.

Alsol, Neogranormon vagy valami hasonlót használj inkább.

2011. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem alkohol+hintőport javasolnék, hanem inkább neogranormann vagy bephanten krémet.
2011. ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak sudocrem van itthon, az jo ra esetleg?
2011. ápr. 4. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sudocrem a lehető legjobb.
2011. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom a segitseget.
2011. ápr. 4. 08:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben volt kint a gyerekorvos és azt mondta semmivel ne kenegessem, magától elmúlik. A hintőporra szintén azt mondta, hogy azzal főleg ne:)
2011. ápr. 4. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 05:56


Akkor legalább megnyugodtál! Jó egészséget Nektek!

2011. ápr. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!