Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben elég a babára...

Nittababy kérdése:

Ilyen időben elég a babára egy bady és ha rá süt a nap akkor nem ég meg vagy takarjam be egy rongy pelenkával?

Figyelt kérdés
és még azt hogy kempingezni elvinnétek 3 hosan a picurt?
2011. máj. 22. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne érje közvetlen napfény a babát. Valamivel takard le.
2011. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

legjobb az lenne ha nem a babád takarnád be hanem a babakocsira úgy terítenél egy nagy pelust, hogy árnyékot adjon neki.


én nem vinném el kempingezni, nekem borzasztó macera lenne víz, villany, áram nélkül a babámmal, pedig már 1,5 éves de ha ti ezek nélkül megvagytok, menjetek :)

2011. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne takard le, mert hőgutát kap ilyen melegben! Inkább vidd árnyékba, vagy árnyékolj neki, de semmiképp ne rakj közvetlenül még egy réteget (sapit is csak ha nap éri)!


A camping meg... hát, ha nem zavar egy kis macera a villany-víz miatt, akkor vidd (fűteni már úgysem kell). :)

2011. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most nézem mit írtam :D "víz, villany, áram"

lehet sokat voltam napon. szóval gáz akart lenni :D

2011. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én semmiképp nem vinnák egy 3 hónapost kempingezni...
2011. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a campingezés alatt azt értem hogy egy kis faház a velenceitónál van víz villany meg főzési lehetőség!
2011. máj. 22. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

az nem kemping hanem apartman, mindjárt más... :)

mondjuk 3 hónapost oda se vinnék de ha ehhez van kedvetek és megbírkóztok a feladattal, hajrá :)

2011. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!