Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi most a gyerektartás?...

Mennyi most a gyerektartás? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy én gyesen vagyok,és csak a párom dolgozik,mert érettségi után estem teherbe,és elég nehéz a kapcsolatunk, ha szétmennénk akkor mik a teendők a papírmunkákkal? Nem vagyunk összeházasodva,csak egy apasági nyilatkozat lett kiállítva.
2011. máj. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározott összeg. Általában a fizetése 20%-át ítélik meg gyerektartásnak, de ez minden esetben egyedi megítélés.
2011. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyerektartást a bíróság határozza meg, nem fix összeg. Általában a tartó szülő fizetésének 20-30%-a. Pontosabbat a bíróságon tudnak neked mondani. Minden bíróságon van hetente egyszer ingyenes panasznap, oda bemehetsz, és elmondják, hogy mi a teendőd.
2011. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!