Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett a lányom az ágyról,...

Leesett a lányom az ágyról, hanyatt, azonnal felsírt. Lehet baja?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kérdés van, de nyugtassatok meg, hogy nem lesz gond. Első baba, és mindig túl aggódom a dolgot. 16 hónapos, mostanában nagyon szeleburdi, és valahogy az ágy szélén kötött ki, és hanyatt esett, kb. 40 cm-ről. Nekem azóta görcsbe van a gyomrom, ő mindent úgy csinál ahogy eddig. Tegnap este 6kor történt, éjszaka végig figyeltem, semmi nyugtalanság, hányás. Megnyugodhatok kicsit?
2011. máj. 19. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,tuti nincs baja.Már kijött volna rajta,ha nem hányt,nem szédeleg,és egyből felsirt akkor nem történt baja.Sajna az én 1 évesem is leesett pont valamelyik nap.Előfordul.
2011. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. Nyugodj csak meg,nincs semmi baj!

Én is első babás anyuka vagyok,a lányom 14hónapos. Néha elképesztő mutatványokat produkál,a hajam is égnek áll. A legújabb hogy hanyatt dobja magát. Persze nem egyszer volt már hogy beverte a fejét,de mindég nagyobb volt a füstje mint a lángja.

Mostanában már fel sem veszi ha megüti magát,megy tovább dolgára mintha misem történt volna.

2011. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, kicsit megnyugodtam, köszönöm!
2011. máj. 19. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Az én fél éves kislányom is lepottyant már, de ijedtségen kívül semmi baja nem lett.
2011. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!